| Rodzaj | Terminal do wagi w kształcie litery U, wagi podłogowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | 6-cyfrowa 20,2 mm czerwona dioda LED |
| Materiał | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Obciążenie znamionowe | 10ton |
|---|---|
| Rodzaj wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilacz | 220 V / 50 HZ |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał | Stal stopowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe | 550T |
| Rodzaj | Dynamometr bezprzewodowy |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor | srebra |
| Obciążenie znamionowe | 10 ton |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał | Stal stopowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe | 10T |
| Rodzaj | Dynamometr bezprzewodowy |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor | srebra |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Szczegóły pakowania | Karton/drewniane pudełko |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Szczegóły pakowania | Karton/drewniane pudełko |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Szczegóły pakowania | Karton/drewniane pudełko |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Szczegóły pakowania | Karton/drewniane pudełko |