| Obciążenie znamionowe | 15 ton |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Nazwa | wagi suwnicowe |
| Obciążenie znamionowe | 15ton |
|---|---|
| Rodzaj wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilacz | 220 V / 50 HZ |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Packaging Details | carton/wooden box |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Obciążenie znamionowe | 15 ton |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Szczegóły pakowania | Karton/drewniane pudełko |
| Obciążenie znamionowe | 15 ton |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Nazwa | wagi suwnicowe |
| Materiał | Stal stopowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe | 10000 kg |
| Rodzaj | Dynamometr bezprzewodowy |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor | srebra |
| Materiał | Stal stopowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe | 500T |
| Rodzaj | Dynamometr bezprzewodowy |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor | srebra |