| Rodzaj | Skala żurawia |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED lub LCD |
| Obciążenie znamionowe | Zdalne sterowanie |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Rodzaj | Terminal do wagi w kształcie litery U, wagi podłogowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | 6-cyfrowy wyświetlacz LCD 25,4 mm |
| Materiał | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Rodzaj | Terminal do komputera |
|---|---|
| interfejs | USB(RS232) |
| Moc opcjonalna | DC5V (USB) |
| Protokół komunikacyjny | 9600,N,8,1 |
| Nazwa | komórka obciążeniowa z wskaźnikiem |
| Nazwa | elektroniczna tablica wyników koszykówki |
|---|---|
| Materiał | Obudowa z tworzywa sztucznego/stopu aluminium |
| Użycie | Na zewnątrz |
| Kolor chipów rur | czerwony |
| Kolor | Czerwony/żółty/niebieski/biały/zielony |
| Numer modelu | HC200/HE200 |
|---|---|
| Wymiary | 210X135X60mm |
| Opakowanie | Karton |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
| Nazwa | wagi platformowe podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Materiał | 304Stała nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Rodzaj | Przenośna waga osiowa do samochodów ciężarowych |
| Typ wyświetlacza | 100~240V |
| Numer modelu | AS002C |
| Użycie | Zważ masę produktu |
| Obciążenie znamionowe | 50 ton |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj | Terminal do wagi w kształcie litery U, wagi podłogowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | 6-cyfrowa 20,2 mm czerwona dioda LED |
| Materiał | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 30Ton |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 220 V/110 V |
| Rodzaj | Bezprzewodowa waga dźwigowa |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |