| Nazwa | Elektroniczna skala obliczeń cenowych |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Nazwa | cyfrowa waga do ważenia bagażu |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Typ wyświetlacza | LCD/czerwona dioda LED |
| Nazwa | przenośna waga stołowa |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Rodzaj | Przenośna waga osiowa do samochodów ciężarowych |
| Typ wyświetlacza | 100~240V |
| Numer modelu | AS002C |
| Użycie | Zważ masę produktu |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | 6-cyfrowy wyświetlacz LCD 25 mm z podświetleniem |
| Materiał platformy | specjalne aluminium |
| Numer modelu | AS002 |
| Użycie | Zważ masę produktu |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Typ | Skala osi |
| Typ wyświetlania | 100~240V |
| Numer modelu | AS002 |
| Używać | Zważ masę produktu |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Kolor | niestandardowe |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Szczegóły pakowania | Karton/drewniane pudełko |