| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Nazwa | przenośne wagi samochodowe |
|---|---|
| Dokładność | 50 KG |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Obciążenie znamionowe | 20T |
| Nazwa produktu | Podkładki do ważenia pojazdów |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Stop aluminium |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 3000 kg |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Materiał | 304SUS |
| Zasilanie | 110V~240V |
| Typ wyświetlacza | Opcjonalnie |
| Nazwa | przenośna waga dla wózków inwalidzkich |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Wyświetlacz | Cyfrowy wyświetlacz LED |
| Materiał | Stal miękka z dodatkiem 304s.s. okładka |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Gary, niebieski, żółty |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Rodzaj | Skala osi |
| Typ wyświetlacza | 100~240V |
| Numer modelu | AS002 |
| Użycie | Zważ masę produktu |
| Nazwa | Wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 3000 kg |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |