| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Dokładność | 1kg-5kg |
| Typ wyświetlacza | A9, D10 |
| Zastosowanie | Waga samochodowa przemysłowa |
| Kolor | Zielony,czerwony,niebieski opcjonalnie |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Maks. Obciążenie na koło | 500kg/1000kg/1500kg |
| Zakres temperatury | 0–50°C |
| Akumulatory | Akumulator alkaliczny 3 x 1,5 V typu AAA (opcjonalnie) |
| Packaging Details | carton/Aluminum box |
| Materiał | Stal stopowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe | 1200T |
| Rodzaj | Dynamometr bezprzewodowy |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Kolor | srebrny, złoty, czarny |