| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Nazwa | przenośna waga stołowa |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Tworzywo | aluminium |
|---|---|
| Stosowanie | Waga stołowa |
| Wyjście | Czujnik analogowy |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |
| Przewody zewnętrzne | 4-przewodowy |
| Nazwa | wagony dla platformy ciężarowej |
|---|---|
| Dokładność | 20 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Obciążenie znamionowe | 100t |
| Nazwa produktu | Waga platformowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obsługa powierzchni | Wypolerowany |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 0,1 g/1 g/10 g/50 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 0,1 g/1 g/10 g/50 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |