| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa | przenośna waga dla wózków inwalidzkich |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa |
| Wyświetlacz | Cyfrowy wyświetlacz LED |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Użycie | Waga stołowa |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |
| Przewody zewnętrzne | 4-przewodowy |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | wyświetlacz wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Czułość ogniwa obciążnikowego | 1,5~3mV/V |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |