| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 2,0 mv/v+5% |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Nazwa | Wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 3000 kg |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Nazwa | wagi do wózków paletowych |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Nazwa | wagi do wózków paletowych |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Tworzywo | Aluminium |
|---|---|
| Funkcjonować | Waga |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Nazwa | cyfrowa waga |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Teoria | Transmisja ciśnienia |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skala wagi |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |