| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | Wagi stołowe z uchwytem Logictic |
|---|---|
| Zasilanie | Bateria do ponownego naładowania |
| Materiał | Materiał ze stali węglowej z pokrywą ze stali nierdzewnej |
| Dostarczony kabel | Kabel ogniwa obciążnikowego |
| Typ wyświetlacza | T7+E,A12E lub opcjonalnie |
| Nazwa | Wagi podłogowe ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Zasilanie | Bateria do ponownego naładowania |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Dostarczony kabel | 5m kabel ekranowany, kabel metalowy |
| Typ wyświetlacza | A23P, A9.A12E lub opcjonalnie |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Pojemność | 100 kg |
| Nazwa | Ogniwo obciążnikowe ZEMIC L6E3 |
| Kluczowe słowa | złożona komórka |
| Max. Maks. Platform Size Rozmiar platformy | 450 x 450 mm |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platforma | Stal węglowa |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Malowane proszkowo lub malowanie |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Zasilanie | 110V/220V |