| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | carbon steel material |
| Rated load | 3000 Kg |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | szary |
| Materiał | Stal węglowa/Stal miękka |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg ~ 5 ton |
| Zasilanie | 110V-240V |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | stal kartonowa |
| Obciążenie znamionowe | 3 kg |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Nazwa | waga podłogowa |
|---|---|
| Leczenie | malowane proszkowo lub ocynkowane ogniowo |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 15000 kg |
| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | waga podłogowa |
|---|---|
| Leczenie | malowane proszkowo lub ocynkowane ogniowo |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 15000 kg |
| Rodzaj | Wagi platformowe |
|---|---|
| Materiał | stal kartonowa |
| Obciążenie znamionowe | 500 kg ~ 5 ton |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 50000 KG |