| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Czujnik zużycia |
| Pojemność | 300 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Czujnik zużycia |
| Pojemność | 300 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Tensometr |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Nazwa | Skala elektroniczna |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Temperatura pracy | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Tworzywo | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Wyjście | Czujnik analogowy |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Pozycja | Ogniwo obciążeniowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg do 5 ton, 250 funtów do 20 KLB |
| Stopień ochrony IP | wodoodporny IP68 |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | czujnik ciśnienia |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Pozycja | Ogniwo obciążeniowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg do 5 ton, 250 funtów do 20 KLB |
| Stopień ochrony IP | wodoodporny IP68 |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | czujnik ciśnienia |
| Pozycja | Ogniwo obciążeniowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Pojemność | 500 kg do 5 ton, 250 funtów do 20 KLB |
| Stopień ochrony IP | wodoodporny IP68 |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | czujnik ciśnienia |