| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | strain gauge |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Tworzywo | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Tensometr |
| Wyjście | Czujnik analogowy |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Plastikowe |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Funkcja | podłącz wskaźnik i wagę |
| Zasilanie | 110V-250V |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platforma | Stal węglowa |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Zakres temperatury pracy | -35-+80 ℃ |
| Name | stainless steel platform scale |
|---|---|
| Material | 304 SUS |
| Treatment | Brushed finishing |
| Rated Load | 600KG |
| Accuracy | C3 |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Usage | weighing scale |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Malowane proszkowo lub malowanie |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |