| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Tworzywo | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Wyjście | Czujnik analogowy |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 60kg |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |