| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Tensometr |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Tensometr |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Tensometr |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Tworzywo | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Tensometr |
| Wyjście | Czujnik analogowy |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Tensometr |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Tensometr |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 500kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Tensometr |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |