| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Tensometr |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Tensometr |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Tensometr |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Tworzywo | aluminium |
|---|---|
| Teoria | Tensometr |
| Wyjście | Czujnik analogowy |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Nazwa | waga samochodowa, waga pomostowa |
|---|---|
| Dokładność | 20 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Obciążenie znamionowe | 100t |
| Nazwa produktu | Wagi samochodowe |
|---|---|
| Numer modelu | TS-P |
| Rodzaj | cyfrowy |
| Ogniwo obciążeniowe | Cyfrowe ogniwo obciążnikowe o wysokiej dokładności |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Nazwa produktu | Waga pomostowa |
|---|---|
| Numer modelu | TB |
| Ogniwo obciążeniowe | KELI / ZEMIC |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD / LED |
| Materiał | Q235 Stal |
| Materiał | Stal miękka lub 304 SUS |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie malowane proszkowo lub szczotkowane |
| Kolor | Gary, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Ogniwo obciążeniowe | 4 ogniwa obciążnikowe, Zemic lub Keli |
| Materiał | 304 SUS |
|---|---|
| ogniwo obciążnikowe | 4 ogniwa obciążnikowe, Zemic lub Keli |
| Pojemność | 500kg ~ 3t |
| Dział | 0,2/0,5/1kg |
| Rozmiar platformy | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |