| Model | XK315A1GB-LF |
|---|---|
| napięcie | AC 100V ~ 240V |
| Wymiar | 265 × 222 × 161 mm |
| Typ wyświetlacza | 6-cyfrowy wyświetlacz LCD 25,4 mm |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | Skala platformy podłogowej |
|---|---|
| Leczenie | Malowane proszkowo lub malowanie |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Rodzaj | skala platformy |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Struktura | Mocna belka U i dobre spawanie |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| Typ | Skala na ławce |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Przedmiot | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | stal węglowa |
| Typ | Skala na ławce |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Przedmiot | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | stal nierdzewna |
| Nazwa | Waga do ważenia koni |
|---|---|
| Materiał | Stal miękka z osłoną ze stali nierdzewnej 304 |
| Leczenie | Malowane proszkowo lub 304 SS |
| Kolor | Szaro-niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |