| Nazwa | przenośna waga dla wózków inwalidzkich |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Wyświetlacz | Cyfrowy wyświetlacz LED |
| Nazwa | Elektroniczna waga stołowa Industria |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Materiał | stal miękka |
| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Materiał | 304SUS |
| Zasilanie | 110V~240V |
| Typ wyświetlacza | Opcjonalnie |
| Nazwa | Skala licząca |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Temperatura robocza | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Struktura | Ramy prostokątne |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | szary |
| Materiał | Stal węglowa/Stal miękka |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 5T/10T |
|---|---|
| Rozmiar platformy | 1,2*2,2 m |
| Kolor | Opcjonalnie |
| Opakowanie | Karton |
| Zasilanie | 110-240 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Typ przetwornika A/D | Sigma-Delta |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wyjście sygnału | Wyjście analogowe 4-20 mA |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 3000 |
| Zasilanie | Zasilacz DC 9V 1A lub AC 110-220V 50 Hz |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Rodzaj | Skala osi |
| Typ wyświetlacza | 100~240V |
| Numer modelu | AS002 |
| Użycie | Zważ masę produktu |