| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 60kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 3 tony |
| Precyzja | 2 kg ~ 5 kg |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 200 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Numer modelu | XK315A1-13 |
|---|---|
| Wymiary | 255 x 170 x 130 mm |
| waga | 1,5 KG |
| uszczelka | Karton |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Nazwa produktu | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Czułość ogniwa obciążnikowego | 1,5~3mV/V |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | 304 stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg |
| Zasilacz | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Materiał | 304 ZUS |
|---|---|
| Leczenie | piaskowanie |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED or LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |