| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Malarstwo |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | AC220V lub 110V |
| Nazwa produktu | Elektroniczna waga |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | rysować na ławce, piaskować |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Temperatura pracy | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Nazwa | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Osłona skali | stal nierdzewna sus304 |
| Materiał skali | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 100 kg ~ 800 kg |
| Dokładność | 0,2 KG |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | 6-cyfrowy wyświetlacz LCD 25 mm z podświetleniem |
| Materiał platformy | specjalne aluminium |
| Numer modelu | AS002 |
| Użycie | Zważ masę produktu |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 250 kg |
| Dokładność | 50g |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 350kg |
| Dokładność | 0,05 kg |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 300kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serves | OEM |