| Nazwa produktu | Wagi samochodowe |
|---|---|
| Numer modelu | TS-P |
| Rodzaj | cyfrowy |
| Ogniwo obciążeniowe | Cyfrowe ogniwo obciążnikowe o wysokiej dokładności |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Nazwa | przenośna waga pomostowa |
|---|---|
| Dokładność | 10 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Imię | Wagi samochodowe |
|---|---|
| Precyzja | 10 kg |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD / LED |
| Zasilacz | 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 60t |
| Nazwa | mobilne wagi samochodowe |
|---|---|
| Dokładność | 1kg-5kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj | Terminal do wagi platformowej podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED lub LCD |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Rodzaj | Terminal do wagi platformowej podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Malowane proszkowo lub malowanie |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Malowane proszkowo lub malowanie |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa produktu | Platformowa waga ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Obróbka powierzchni | Powłoka powleczona |
| Kolor korpusu łuski | Szary, niebieski, czarny, |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |