| Nazwa produktu | Wbudowany w drukarkę Wskaźnik Ważenia |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Materiał | ABS |
| Zasilanie | AC 110-240V DC 5V |
| Czułość ogniwa obciążnikowego | 1,5~3mV/V |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED lub LCD |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Rodzaj | Wagi samochodowe |
|---|---|
| Wyświetlacz | 6 - cyfrowa 20mm RED LED |
| Szybkość transmisji | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 opcjonalnie |
| Przechowywanie danych | 1000 rekordów ciężarówek |
| Metoda transmisji | RS232, RS422 opcjonalnie RS485 opcjonalnie |
| Rodzaj | Wagi samochodowe |
|---|---|
| Wyświetlacz | 6 - cyfrowa 20mm RED LED |
| Szybkość transmisji | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 opcjonalnie |
| Przechowywanie danych | 1000 rekordów ciężarówek |
| Metoda transmisji | RS232, RS422 opcjonalnie RS485 opcjonalnie |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Numer modelu | SKC |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Dokładność | 0,1 g/1 g/10 g/50 g |
| Nazwa produktu | Skala ławkowa |
| Rodzaj | Terminal do wagi platformowej podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | Elektroniczny wskaźnik ważenia |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Nazwa produktu | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Czułość ogniwa obciążnikowego | 1,5~3mV/V |