| Materiał | stal miękka |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Dokładność | 0,2 KG |
| Nazwa produktu | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Czułość ogniwa obciążnikowego | 1,5~3mV/V |
| Nazwa produktu | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Czułość ogniwa obciążnikowego | 1,5~3mV/V |
| Nazwa produktu | Wskaźnik ważenia |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | PROWADZONY |
| Tworzywo | Plastikowa obudowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Czułość ogniwa obciążnikowego | 1,5~3mV/V |
| Rodzaj | Terminal do wagi platformowej podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED lub LCD |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Podjechać | 4X350Ω/8X700Ω |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Rodzaj | Terminal do wagi platformowej podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Rodzaj | Terminal do wagi w kształcie litery U, wagi podłogowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | 6-cyfrowa 20,2 mm czerwona dioda LED |
| Materiał | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | Stal węglowa |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg ~ 1000 kg |
| Dokładność | 0,1 KG |