| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal nierdzewna |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | szary kolor |
| Materiał | Stal węglowa |
| Dostarczony kabel | 5m kabel ekranowany, kabel metalowy |
| Typ wyświetlacza | A12, A12E lub opcjonalnie |
| Nazwa | wagi platformowe podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Materiał | 304Stała nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa produktu | Wagi samochodowe |
|---|---|
| Numer modelu | TS-P |
| Rodzaj | cyfrowy |
| Ogniwo obciążeniowe | Cyfrowe ogniwo obciążnikowe o wysokiej dokładności |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Nazwa | mostek ciężarowy 60t |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Szerokość | 3 metry |
| Platforma | Płyta kontrolna lub płyta gładka |
| Czujnik | Skala analogowa |
| Nazwa | Waga elektroniczna ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Temperatura pracy | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Nazwa | mobilne wagi samochodowe |
|---|---|
| Dokładność | 1kg-5kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Imię | Wagi samochodowe |
|---|---|
| Precyzja | 10 kg |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD / LED |
| Zasilacz | 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 60t |
| Nazwa produktu | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Czułość ogniwa obciążnikowego | 1,5~3mV/V |