| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa | waga podłogowa |
|---|---|
| Leczenie | malowane proszkowo lub ocynkowane ogniowo |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 15000 kg |
| Numer modelu | modelka |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Rodzaj | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220VAC, 40/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | Stal węglowa |
| nazwisko | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Rodzaj | skala podłogowa |
|---|---|
| Zasilanie | 100-240V |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Kolor | Opcjonalnie |
| Nazwa produktu | Skala słupkowa |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110/220 V AC, 50/60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Pozycja | Cyfrowa waga stołowa |
| Platforma | 304 ze stali nierdzewnej |
| Nazwa | Waga stołowa podłogowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Dokładność | 0,1 KG |
| Nazwa | wagony dla platformy ciężarowej |
|---|---|
| Dokładność | 10 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Obciążenie znamionowe | 500T |