| Typ wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 1500g |
| Dokładność | 0,1 g |
| jednostki | g, uncja, ct, funt. |
| Rodzaj | waga elektroniczna |
|---|---|
| Zasilacz | 110-250 V |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD |
| Czujnik | Tensometr o wysokiej precyzji s |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Rodzaj | Elektroniczna waga analityczna |
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 200g |
| Dokładność | 0,0001g |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Zasilacz | AC (100-240 V 50 HZ / 60 HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 1500g |
| Precyzja | 0,1 g |
| Jednostki | g, oz, ct, lb. |
| Typ wyświetlania | LCD LED |
|---|---|
| Zasilacz | 110 V/220V, bateria/zasilanie akumulatorów AC |
| Główny rozmiar kartonu | 69*45,5*47 cm |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, żelazo |
| Materiał patelni | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | cyfrowa skala równowagi |
|---|---|
| Zasilacz | 110-250 V |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD |
| Czujnik | Tensometr o wysokiej precyzji s |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Imię | laboratoryjna waga do ważenia |
|---|---|
| Zasilacz | 110–250 V. |
| Rodzaj wyświetlacza | wyświetlacz LCD |
| Czujnik | Wysokoprecyzyjny tensometr s |
| Zasilacz | Akumulator |
| Typ wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Rodzaj | Waga stołowa |
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 31kg |
| Dokładność | 1 g |
| Nazwa | przemysłowa waga cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 100 g |
| Dokładność | 0,1 mg |
| jednostki | g, uncja, ct, funt. |