| Typ wyświetlacza | LCD (biały jasny podświetlany) |
|---|---|
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 220 g |
| Dokładność | 0,0001g |
| jednostki | g, uncja, ct, funt. |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 20g |
| Dokładność | 1 mg |
| Czas ogrzewania | Ustawienie 0-99 min co 1 min |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | 6-cyfrowy wyświetlacz LCD 25 mm z podświetleniem |
| Materiał platformy | specjalne aluminium |
| Numer modelu | AS002 |
| Użycie | Zważ masę produktu |