| Rodzaj | cyfrowa skala równowagi |
|---|---|
| Zasilacz | 110-250 V |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD |
| Czujnik | Tensometr o wysokiej precyzji s |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Typ wyświetlacza | LCD z podświetleniem |
|---|---|
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 160g |
| Dokładność | 0,1 mg |
| jednostki | g, uncja, ct, funt. |
| Obciążenie znamionowe | 15 ton |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Rodzaj | Skala żurawia |
| Materiał | aluminium lub tworzywo sztuczne |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Rodzaj | waga precyzyjna, waga laboratoryjna |
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 300g |
| Dokładność | 1 mg |
| Rodzaj | waga laboratoryjna |
|---|---|
| Zasilacz | 110-250 V |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD |
| Czujnik | Tensometr o wysokiej precyzji s |
| Zasilanie | Akumulator |
| Rodzaj | waga laboratoryjna |
|---|---|
| Zasilacz | 110-250 V |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD |
| Czujnik | Tensometr o wysokiej precyzji s |
| Zasilanie | Akumulator |
| Nazwa produktu | Przenośna waga do ważenia osi |
|---|---|
| Rodzaj | Przenośna waga osiowa do samochodów ciężarowych |
| Typ wyświetlacza | 100~240V |
| Numer modelu | AS002C |
| Użycie | Zważ masę produktu |
| Nazwa | przenośne wagi samochodowe |
|---|---|
| Dokładność | 50 KG |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Obciążenie znamionowe | 20T |
| Typ wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Rodzaj | precyzyjna waga elektroniczna |
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Czas dostawy | 15-20 dni |
| Obciążenie znamionowe | 30Ton |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED i LCD |
| Zasilanie | 220 V/110 V |
| Rodzaj | Bezprzewodowa waga dźwigowa |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |