| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC 110V-220V |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Typ skali | Rynek rybny z owoców morza |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC 110V-220V |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Typ skali | Rynek rybny z owoców morza |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC 110V-220V |
| Typ | wodoszczelna waga |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Typ skali | Rynek rybny z owoców morza |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale type | seafood fish market |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rated load | 30kg |
| Typ wyświetlania | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| typ | wodoszczelna waga |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Zasilanie | 110V~240v prądu przemiennego lub stałego |
| Nazwa | wodoszczelna waga |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Pojemność | 3kg, 7,5kg, 15kg, 30kg |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Zasilanie | 110V~240v prądu przemiennego lub stałego |
| Nazwa | wodoszczelna waga |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Pojemność | 30 kg/5 g |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Plastikowe |
| Szczegóły pakowania | Karton |