| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC 110V-220V |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Typ skali | Rynek rybny z owoców morza |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Plastikowe |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC 110V-220V |
| Typ | wodoszczelna waga |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Typ skali | Rynek rybny z owoców morza |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC 110V-220V |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Typ skali | Rynek rybny z owoców morza |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Nazwa | wodoszczelna waga |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Pojemność | 15kg/10g |
| Nazwa produktu | wodoodporna ławka stołowa |
|---|---|
| Model | TCS-MINI |
| Ważenie | 3, 6, 7,5, 15, 30, 45, 60 kg |
| Precyzja | 3000,7500,15000,30000 |
| Tryb wyświetlania | Dwustronna tuba cyfrowa 21 mm |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 300kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serves | OEM |