| Name | stainless steel platform scale |
|---|---|
| Material | 304 SUS |
| Treatment | Brushed finishing |
| Rated Load | 600KG |
| Accuracy | C3 |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Material | Stainless Steel |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg |
| Nazwa produktu | Skala platformy na ławce |
|---|---|
| Tworzywo | 304 stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 30 kg |
| Zasilacz | AC: 220V/50 Hz, DC: 6 V/4AH |
| Służy | OEM |
| Nazwa produktu | Przenośna waga kołowa |
|---|---|
| Zasilanie | 110 V ~ 250 V |
| Niski profil | wysokość tylko 58 mm |
| OTEHR | Wbudowana drukarka |
| Tryb ważenia | Oś lub procent |
| Numer modelu | LC339 |
|---|---|
| Produkcja | 2,0 mV/V |
| Materiał | stal stopowa/stal nierdzewna |
| Użycie | Zważ masę na wadze |
| Pojemność | 10-500 kg |
| Materiał | Stal stopowa, stal nierdzewna |
|---|---|
| Obciążenie znamionowe | 1200T |
| Rodzaj | Dynamometr bezprzewodowy |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Kolor | srebrny, złoty, czarny |