| Nazwa produktu | Klasa M1 Waga balansu,waga,waga wagi,waga żelaza odlewanego,waga testowa dla żurawia |
|---|---|
| gęstość | 7,2kg/cm2 |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | torba plastikowa, pudełko kartonowe, pudełko ze sklejki, paleta ze sklejki |
| Tworzywo | aluminium |
|---|---|
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Szereg | Jednopunktowe ogniwo obciążeniowe |
| Wyjście | Cyfrowy przetwornik ważenia C3 |
| Dokładność | C3 |
| Numer modelu | XK315A1-13 |
|---|---|
| Wymiary | 255 x 170 x 130 mm |
| waga | 1,5 KG |
| uszczelka | Karton |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Teoria | Transmisja ciśnienia |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skala wagi |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |
| Typ | Terminal do wagi podłogowej, wagi stołowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | PROWADZONY |
| Tworzywo | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Dokładność | 300 000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Tworzywo | aluminium |
|---|---|
| Typ | Komórka ładowania |
| Wyjście | Czujnik analogowy |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 2,0 mv/v+5% |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Transmisja ciśnienia |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |