| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Nazwa | wagi do wózków paletowych |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Tworzywo | Stal ze stopu |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Nazwa produktu | wyświetlacz wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Czułość ogniwa obciążnikowego | 1,5~3mV/V |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Impeda wyjściowa | 350±5 Ω |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Rezystancja wejściowa | 410±15Ω |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Numer modelu | Seria SKC |
|---|---|
| Rozmiar platformy | 600*800 mm |
| Kolor | Opcjonalnie |
| Opakowanie | Karton |
| Szczegóły pakowania | Karton |