| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Rodzaj | Terminal do wagi w kształcie litery U, wagi podłogowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Numer modelu | BSAD |
|---|---|
| Nazwa produktu | waga stołowa |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar platformy (mm) | 300X400、400X500、500X600、600X600 |
| Pojemność | 150/200/300/500/600 kg |
| Nazwa | Waga na palety |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Nazwa | Wagi elektroniczne |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Rodzaj | Terminal dla skali w kształcie litery U, skali podłogowej |
|---|---|
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Materiał | OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO |
| Precyzja | 300000 |
| Zasilacz | 220 V 50 HZ lub 110 V 60 HZ |
| Nazwa | Elektroniczna waga stołowa Industria |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Obciążenie znamionowe | 200 kg |
| Materiał | stal miękka |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 3000 kg |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | akumulator 6V/4AH |
| Nazwa | wagi do wózków paletowych |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |