| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Rodzaj | typ kolumny |
| Przewody zewnętrzne | 4-przewodowy |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Impeda wyjściowa | 350±5 Ω |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Rezystancja wejściowa | 410±15Ω |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Zalecany rozmiar platformy | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 2,0 mv/v+5% |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |