| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 300kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serves | OEM |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Nazwa produktu | Żeliwne ciężary M1 |
|---|---|
| Gęstość | 6,8-7,0 g/cm3 |
| Wartość nominalna | 1000 kg |
| Aplikacja | Do testowania skali i równowagi |
| Pakiet | Drewniane pudełko |
| Imię | ręczny wózek paletowy |
|---|---|
| kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Precyzja | 500g, 1 / 3000-1 / 6000 |
| Rodzaj | Waga wózka widłowego |
| Rodzaj wyświetlacza | LED LCD |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 800 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 600 kg |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |
| Nazwa produktu | Skala platformy ławkowej |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Obciążenie znamionowe | 500 KG |
| Zasilanie | Prąd zmienny: 220 V/50 Hz, prąd stały: 6 V/4 Ah |
| Serwuje | OEM |