| nazwisko | cyfrowa waga |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Nazwa | cyfrowa waga |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Nazwa | Wagi elektroniczne |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Typ wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | waga paletowa |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Malowane proszkowo lub malowanie |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Nazwa | wagi do wózków paletowych |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Nazwa | Elektroniczna skala obliczeń cenowych |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Typ | Skala wagi |
| Tworzywo | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Nazwa | waga podłogowa |
|---|---|
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |
| Leczenie | Wykończenie malowane proszkowo lub szczotkowane |
| Kolor | Gary, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 110V/220V |