| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | waga paletowa |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 2000 |
| Rodzaj | waga paletowa |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Materiał | 304 ZUS |
|---|---|
| Leczenie | piaskowanie |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Elektryczny podnośnik paletowy |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Imię | elektroniczna skala obliczania cen |
|---|---|
| Zasilacz | AC / DC |
| Rodzaj | skala obliczania ceny |
| Materiał | Miska ze stali nierdzewnej lub miska ABS |
| Rodzaj wyświetlacza | Zielona dioda LED / LCD / czerwona dioda LED |