| Nazwa | elektroniczna tablica wyników koszykówki |
|---|---|
| Materiał | Obudowa z tworzywa sztucznego/stopu aluminium |
| Użycie | Na zewnątrz |
| Kolor chipów rur | czerwony |
| Kolor | Czerwony/żółty/niebieski/biały/zielony |
| Nazwa | Elektroniczna waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Malowane proszkowo lub malowanie |
| Kolor | Szary, niebieski, zielony, opcjonalny |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED A12, T6 lub inne opcjonalne |
| Numer modelu | Seria XK315A1-23 |
|---|---|
| Wymiary | 255 x 170 x 130 mm |
| Waga | 1,5 kg |
| Opakowanie | Karton |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Rodzaj | Terminal do wagi pomostowej, wagi samochodowej |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED |
| Materiał | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| nazwisko | cyfrowa waga |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Nazwa | Elektroniczna skala obliczeń cenowych |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Nazwa | Elektroniczna skala obliczeń cenowych |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Nazwa | Elektroniczna skala obliczeń cenowych |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | skala kalkulacji cen |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED/LCD/czerwona dioda LED |
| Nazwa | Wskaźnik wyświetlania masy |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Zielona dioda LED |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Nazwa | Przemysłowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 3 tony |
| Precyzja | 2 kg ~ 5 kg |