| Numer modelu | BSAD |
|---|---|
| Nazwa produktu | waga stołowa |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar platformy (mm) | 300X400、400X500、500X600、600X600 |
| Pojemność | 150/200/300/500/600 kg |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Materiał | stal miękka |
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szaro-niebieski |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | szary kolor |
| Materiał | Stal węglowa |
| Dostarczony kabel | 5m kabel ekranowany, kabel metalowy |
| Typ wyświetlacza | A12, A12E lub opcjonalnie |
| Nazwa | Wagi podłogowe ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Zasilanie | Bateria do ponownego naładowania |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Dostarczony kabel | 5m kabel ekranowany, kabel metalowy |
| Typ wyświetlacza | A23P, A9.A12E lub opcjonalnie |
| Materiał | stal miękka |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz 110 V/60 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Nazwa | Wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Obciążenie znamionowe | 3000 kg |
| Rodzaj | Skala ławkowa |
| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Materiał | 304SUS |
| Zasilanie | 110V~240V |
| Typ wyświetlacza | Opcjonalnie |
| Nazwa | Zważ pasek |
|---|---|
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Leczenie | Wykończenie szczotkowane |
| Rodzaj | skala platformy |
| Zasilanie | 220V50HZ lub 110V 60HZ |
| Materiał | 304 ZUS |
|---|---|
| Leczenie | piaskowanie |
| Funkcja | Skalę ważenia |
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Rodzaj | Waga podłogowa, waga platformowa |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |