| Nazwa produktu | Odważniki żeliwne M1 |
|---|---|
| Marerial | żeliwo |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | Palety drewniane |
| Nazwa produktu | Odważniki żeliwne M1 |
|---|---|
| Marerial | żeliwo |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | Palety drewniane |
| Nazwa | Aluminiowe jednopunktowe ogniwo obciążnikowe |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Materiał | Aluminium |
| Użycie | czujnik ciśnienia |
| Tworzywo | Stal ze stopu |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Czujnik zużycia |
| Pojemność | 300 kg |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |