| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Zerowe saldo | ±1,0% RO |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Nazwa produktu | Żeliwne ciężary M1 |
|---|---|
| Gęstość | 6,8-7,0 g/cm3 |
| Wartość nominalna | 1000 kg |
| Aplikacja | Do testowania skali i równowagi |
| Pakiet | Drewniane pudełko |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Funkcja | Waga |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Tworzywo | Stal ze stopu |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Tworzywo | Aluminium |
|---|---|
| Funkcjonować | Waga |
| Moc znamionowa | 1 000 000 |
| Stosowanie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy wyświetlacz LED |
|---|---|
| Stabilny czas reakcji | Pięć sekund |
| skrzynia łącznikowa | Rodzaj stali nierdzewnej |
| Nazwa | elektroniczna wagę ciężarówki |
| Materiał | Stal węglowa / AG700L/1000L/1200L |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC 110V-220V |
| Typ | wodoszczelna waga |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Typ skali | Rynek rybny z owoców morza |