| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Rezystancja wejściowa | 350±3,5 oma |
| Nazwa | Ogniwo obciążeniowe z belką ścinającą |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Użycie | Czujnik zużycia |
| Pojemność | 1t |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 1t |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Input resistance | 350±3.5 ohm |
| Name | shear beam load cell |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Teoria | Czujnik rezystancji |
| Produkcja | Czujnik analogowy |
| Rezystancja wejściowa | 350±3,5 oma |
| Nazwa | Ogniwo obciążeniowe z belką ścinającą |
| Nazwa produktu | Masa badawcza kalibracji |
|---|---|
| Gęstość | 7,2kg/cm2 |
| Obróbka powierzchni | Malarstwo |
| Aplikacja | Do testowania skali i równowagi |
| Pakiet | torba plastikowa, pudełko kartonowe, pudełko ze sklejki, paleta ze sklejki |
| Materiał | Stali stopowych |
|---|---|
| Impedancja wejściowa | 410±15 Ω |
| Impedancja izolacji | ≥5000MΩ/(50VDC) |
| Użycie | Skalę ważenia |
| Operacyjny | -20℃~+60℃ |
| Nazwa produktu | Klasa M1 Waga balansu,waga,waga wagi,waga żelaza odlewanego,waga testowa dla żurawia |
|---|---|
| gęstość | 7,2kg/cm2 |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | torba plastikowa, pudełko kartonowe, pudełko ze sklejki, paleta ze sklejki |
| Nazwa produktu | Klasa M1 Waga balansu,waga,waga wagi,waga żelaza odlewanego,waga testowa dla żurawia |
|---|---|
| gęstość | 7,2kg/cm2 |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | torba plastikowa, pudełko kartonowe, pudełko ze sklejki, paleta ze sklejki |
| Nazwa produktu | Odważniki żeliwne M1 |
|---|---|
| Marerial | żeliwo |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | Palety drewniane |