| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Typ wyświetlania | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| typ | wodoszczelna waga |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Szczegóły pakowania | karton |
| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | przenośne wagi samochodowe |
|---|---|
| Dokładność | 50 KG |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Obciążenie znamionowe | 20T |
| Nazwa | Wskaźnik wagi |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | Plastikowa obudowa |
| Dokładność | 300000 |
| Zasilanie | 220 V 50 Hz lub 110 V 60 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC 110V-220V |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Typ skali | Rynek rybny z owoców morza |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | carbon steel material |
| Rated load | 3000 Kg |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Plastikowe |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Patelnia ze stali nierdzewnej lub patelnia ABS |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |