| Nazwa | waga podłogowa przemysłowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | Stal węglowa lub stal nierdzewna 304 |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 2 |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rated load | 30kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC 110V-220V |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Typ skali | Rynek rybny z owoców morza |
| Nazwa | Skala licząca |
|---|---|
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 300 kg |
| Temperatura robocza | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Materiał | Stal miękka lub stal nierdzewna 304 |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| skala Kolor | Szary, czarny, żółty, |
| Typ wyświetlacza | A12 lub inne opcjonalne |
| Obciążenie znamionowe | 1T ~ 5T |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Nazwa | Wagi podłogowe ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Zasilanie | Bateria do ponownego naładowania |
| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
| Dostarczony kabel | 5m kabel ekranowany, kabel metalowy |
| Typ wyświetlacza | A23P, A9.A12E lub opcjonalnie |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC 110V-220V |
| Rodzaj | wodoszczelna waga |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Typ skali | Rynek rybny z owoców morza |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Typ wyświetlania | LCD/LED |
|---|---|
| Zasilanie | AC/DC |
| typ | wodoszczelna waga |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Szczegóły pakowania | karton |