| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | wagi do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 3000 kg |
| Nazwa | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Rozmiar platformy | 400x500mm |
|---|---|
| Kolor | Opcjonalnie |
| Pojemność | 300 kg |
| Model | SKC |
| Pakiet | Karton |
| Numer modelu | Seria SKC |
|---|---|
| Rozmiar platformy | 600*800 mm |
| Kolor | Opcjonalnie |
| Opakowanie | Karton |
| Pojemność | 100~600kg |
| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Nazwa | słupki do ważenia bydła |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski |
| Materiał | stal węglowa lub 304SUS |
| Obciążenie znamionowe | 3T |
| Rozmiar platformy | 300 x 300 mm |
|---|---|
| kolor | Opcjonalny |
| Pojemność | 100 ~ 200 kg |
| Model | SKC |
| Pakiet | KARTON |
| Nazwa produktu | Waga pomostowa |
|---|---|
| Numer modelu | TB |
| Ogniwo obciążeniowe | KELI / ZEMIC |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD / LED |
| Materiał | Q235 Stal |
| Numer modelu | Seria SKC |
|---|---|
| Rozmiar platformy | 600*800 mm |
| Kolor | Opcjonalnie |
| Opakowanie | Karton |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Obciążenie znamionowe | 3 kg |
|---|---|
| Dokładność | 1 g |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | AC220/50 Hz |
| Obciążenie znamionowe | 150 ton |