| Nazwa | wagi do wózków paletowych |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Precyzja | 500g, 1 / 3000-1 / 6000 |
| Rodzaj | Waga paletowa |
| Rodzaj wyświetlacza | LED LCD |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Rodzaj | Skala osi, podkładka aluminiowa |
|---|---|
| Zasilanie | 220 V/50 Hz |
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED, LCD |
| Bezpieczne przeciążenie | 120% pełnej wydajności |
| Materiał | Aluminium |
| Nazwa | waga samochodowa, waga pomostowa |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD lub LED |
| Szerokość | 3 metry |
| Platforma | Płyta kontrolna lub płyta gładka |
| Czujnik | Skala analogowa |
| Nazwa | elektroniczna waga podłogowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Gary, niebieski, żółty |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Dokładność | 50g |
| Nazwa | waga samochodowa, waga pomostowa |
|---|---|
| Dokładność | 10 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Materiał | Stal proszkowana |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | wagi do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |