| Typ wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 1500g |
| Dokładność | 0,1 g |
| jednostki | g, uncja, ct, funt. |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Rodzaj | Elektroniczna waga analityczna |
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 200g |
| Dokładność | 0,0001g |
| Imię | laboratoryjna waga do ważenia |
|---|---|
| Zasilacz | 110–250 V. |
| Rodzaj wyświetlacza | wyświetlacz LCD |
| Czujnik | Wysokoprecyzyjny tensometr s |
| Zasilacz | Akumulator |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Typ wyświetlacza | LCD z podświetleniem |
|---|---|
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 160g |
| Dokładność | 0,1 mg |
| jednostki | g, uncja, ct, funt. |
| Typ wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Rodzaj | Waga stołowa |
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 31kg |
| Dokładność | 1 g |
| Rodzaj | cyfrowa skala równowagi |
|---|---|
| Zasilacz | 110-250 V |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD |
| Czujnik | Tensometr o wysokiej precyzji s |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Rodzaj | waga laboratoryjna |
|---|---|
| Zasilacz | 110-250 V |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD |
| Czujnik | Tensometr o wysokiej precyzji s |
| Zasilanie | Akumulator |
| Rodzaj | cyfrowa skala równowagi |
|---|---|
| Zasilacz | 110-250 V |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD |
| Czujnik | Tensometr o wysokiej precyzji s |
| Szczegóły pakowania | Pudełko tekturowe |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Rodzaj | waga precyzyjna, waga laboratoryjna |
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 300g |
| Dokładność | 1 mg |