| Typ wyświetlacza | LCD |
|---|---|
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 100 g |
| Dokładność | 0,1 mg |
| jednostki | g, uncja, ct, funt. |
| Typ wyświetlacza | LED |
|---|---|
| Rodzaj | waga analityczna |
| Zasilanie | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Obciążenie znamionowe | 610g |
| Dokładność | 0,1 g |
| Rodzaj | waga laboratoryjna |
|---|---|
| Zasilacz | 110-250 V |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD |
| Czujnik | Tensometr o wysokiej precyzji s |
| Zasilanie | Akumulator |
| Nazwa produktu | Odważniki żeliwne M1 |
|---|---|
| Marerial | żeliwo |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | Palety drewniane |
| Nazwa produktu | Odważniki żeliwne M1 |
|---|---|
| Marerial | żeliwo |
| Obsługa powierzchni | Malarstwo |
| Zastosowanie | Do testowania wagi i równowagi |
| Pakiet | Palety drewniane |