| Materiał | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Nazwa | Waga do wózków paletowych |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Zasilanie | akumulator 6V/4AH |
| Materiał | Stal węglowa |
|---|---|
| Kolor | Czerwony, zielony, niebieski, żółty, czarny |
| Dokładność | 500g,1/3000-1/6000 |
| Rodzaj | Wskaźnik ciężarówki |
| Typ wyświetlacza | LCD LED |
| Rodzaj | skala platformy |
|---|---|
| Materiał | Stal kartonowa lub stal nierdzewna 304 |
| Struktura | Mocna belka U i dobre spawanie |
| Wskaźnik | Gospodarczy; Ogólny; Opcjonalnie wysoka precyzja |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Nazwa | skala podłogowa magazynu |
|---|---|
| Kolor | Szary, czerwony, żółty, czarny, niebieski |
| Typ wyświetlacza | LED/LCD |
| Obciążenie znamionowe | 5t |
| Zasilanie | 110V/220V |
| Obciążenie znamionowe | 5T/10T |
|---|---|
| Rozmiar platformy | 1,2*2,2 m |
| Kolor | Opcjonalnie |
| Opakowanie | Karton |
| Zasilanie | 110-240 V (prąd przemienny) |
| Nazwa produktu | Platformowa waga ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Obróbka powierzchni | Powłoka powleczona |
| Kolor korpusu łuski | Szary, niebieski, czarny, |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Nazwa | waga samochodowa, waga pomostowa |
|---|---|
| Dokładność | 20 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD/LED |
| Zasilacz | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
| Obciążenie znamionowe | 100t |
| Nazwa produktu | Platformowa waga ławkowa |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Obróbka powierzchni | Powłoka powleczona |
| Kolor korpusu łuski | Szary, niebieski, czarny, |
| Zasilanie | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
| Nazwa | Waga platformowa |
|---|---|
| Leczenie | Powłoka powleczona |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Obciążenie znamionowe | 150 kg |
| Nazwa | niskoprofilowe wagi podłogowe |
|---|---|
| Leczenie | malowane proszkowo lub ocynkowane ogniowo |
| Kolor | Szary, czerwony, czarny, niebieski, żółty |
| Zasilanie | 110-220 V (prąd przemienny) |
| Rodzaj | skala podłogowa |